Nemáte čas chodit s vaším psem na cvičák? Nebojte, my ano!

Možná jste si pořídili nezbedné štěně a nestíháte s ním pravidelně docházet na cvičák, jak jste si předsevzali? Nebo na to nemáte dostatek trpělivosti? Nebojte, i tak se může něco naučit!

 

Kdo bude s vaším pejskem cvičit?

Já s fenkou Bibinkou

Zdravím všechny pejskaře. Mé jméno je Nikol Šabatová a jsem majitelkou agentury na venčení pejsků DogHoliday.cz a hlídání kočiček HolidayCat.cz již čtvrtým rokem (od 2014).

Ačkoliv mám spoustu psích a kočičích chův, s vašimi pejsky na cvičák docházím přímo osobně, abych zaručila maximální spolehlivost před tím, než budu i tuto službu delegovat na jiné zaměstnance. Dříve jsem se starala o více psů, i náročnějších na výchovu, mám ministerstvem akreditovaný rekvalifikační kurz zaměřený na chov a výcvik psů a kromě občasného venčení pejsků našich zákazníků, chodím venčit také opuštěné pejsky z útulku Bouchalka v Buštěhradě (viz moje foto s Bibinkou vpravo).

 

Co je obsahem služby

  • vašeho pejska vyzvednu u vás doma a dovezu ho autem na cvičák
  • na cvičišti se pejskovi aktivně věnuji a učím ho věci dle cvičitele
  • po cvičení následuje krátká procházka na vyvenčení a pejska opět přivážím zpět
  • psa vám doma předám osobně, či ho k vám vrátím bez vás a informuji vás o průběhu cvičáku

 

Bude mít smysl, aby s vaším psem cvičil někdo jiný?

Někdo může mít obavy, že jeho pes pak bude poslouchat jen mě, nikoliv vás. Účelem cvičení je psa naučit základní principy poslušnosti (přivolání, sedni, lehni, zůstaň) a pokud i vy budete na psa působit autoritativně, poslechne příkazy, které se naučí, i od vás. Pokud je neuposlechne, pravděpodobně by tomu nepomohl ani fakt, že s ním půjdete na cvičiště přímo vy.

  • POZOR! Výhodou výměny cvičitele je naopak i fakt, že si pes zvykne na různé lidi, kteří ho cvičí a nebude mít problém v dospělosti v uposlechnutí příkazu od jiného člověka v krizových situacích (viz malé děti/ partner/ příbuzný na hlídání).

Oblast působení

  • psa vezmu na jakékoliv cvičiště na Praze 1, 2, 5, 6, 7, část P4 (vždy po domluvě)

Cena

  • za jednu hodinu strávenou na cvičišti si účtuji 350,- Kč, bez ceny, kterou si účtuje každé cvičiště jinak

 

Pošlete nezávaznou poptávku!

Nebo volejte na: +420 736 151 119

1. Jméno a příjmení *

2. E-mail *

3. Telefon *

4. Adresa (Ulice, číslo popisné, město)*

Jakého máte psa? (plemeno, velikost)*

Zpráva*