VYBERTE SI PROSÍM POŽADOVANOU SLUŽBU: 


 

 

Comments (3)

 1. Kateřina Kovacova

  DOBRÝ DEN, CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT, VE STŘEDU BRZY RÁNO ODJÍŽDÍM NA DVA DNY MIMO ČR. Bydlím na Vinohradech v Praze, a potřebovala bych od středy slečnu,která by mohla alespoň 3x za den moji fenku Saru ( staford) vyvencit. Tzn. Středa a čtvrtek. Schůzka by se mi hodila nejlépe v utery odpoledne nebo k večeru, k předání klíčů a podepsani potřebných listin. A ještě bych se chtěla zeptat na celkovou cenu. PRe dem děkuji za odpověď K.Kovacova

  • Petra Šefečková

   Lidi tohle neberte. Tohle není agentura. TO je jen databáze lidí, za které nikdo nezaskočí, když nebudou moci. Najděte si agenturu, opravdickou. Dnes si spousta lidí myslí, že zbohatne na tom, že udělá web, počká až se někdo ozve a následně tam prostě pošle někoho z jejich databáze lidí. Někoho koho pořádně neznají. Ačkoli vám tu naslibují cokoli. Ke mně přišla holka, na kterou venku čekalo nějaké individum. Vypadli jak nějací bytaři.

   • DogHoliday.cz

    Dobrý den, paní Šefečíková – nevím, kdo Vám co nasliboval, každopádně Vás v databázi našich klientů vedenou vůbec nemáme, tak nevím, zda jste si nás nespletla s nějakou konkurencí? V každém případě nevím, z jakého postu usuzujete, že máme pouze databázi lidí, které ani neznáme. To vůbec není pravda, s každým člověkem se právě známe osobně, každého si nejdříve prověřujeme na pohovoru, když ho přijmeme, následuje školení a poté probíhá kontrolované hlídání. Z každého hlídání klientovi chodí zpráva, jak se pejsek má, co dělá a tyto zprávy jsou sdíleny i s chůvy nadřízenou. S našimi zaměstnanci se také pravidelně scházíme a průběžně doškolujeme. Navíc, pokud chůva nemůže dočasně hlídat, téměř vždy za ní najdeme stejně kvalitní náhradu. Pravděpodobně jste zabrousila na jiné stránky.

    Děkuji a přeji hezký den.

    Nikol Šabatová, majitelka agentury

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Not found