V této sekci se můžete dozvědět nejčastější otázky, které nám lidé pokládají

Každá z našich psích chův je pečlivě vybírána, má čistý trestní rejstřík a je spolehlivě ověřená. Podepisuje běžnou smlouvu a dále smlouvu o hmotné odpovědnosti. Chůva vám rovněž posílá po každé návštěvě zprávy o vašich mazlíčcích s propracovanou foto-koláží, což je sdíleno zároveň i s nadřízenou. Před hlídáním se navíc vždy setkáte se psí chůvou osobně.

K vašim klíčům bude mít přístup výhradně jen personál agentury DogHoliday.cz. Samozřejmě se vždy budeme snažit, aby k vám docházela pouze jedna chůva, pokud to však bude nezbytně nutné (například při onemocnění/ či při vysokém pracovním zatížení, atp.), přijde vám po domluvě s vámi pohlídat psa někdo jiný z našeho ověřeného personálu.

Rádi vyvenčíme všechny pejsky, kteří nevykazují známky agresivity či jiné nezvladatelnosti, která může vyústit v ohrožení jak naší chůvy tak jiných psů, které může váš pes potkat při procházce. Pokud jde o menší plemena, která je možno při takovémto střetu fyzicky odtrhnout, není problém se na venčení rovněž domluvit. Pokud jde o větší plemena psů s tímto problémovým chováním,, která by vyžadovala přílišnou sílu při případném útoku nebo útěku, jsme z bezpečnostního hlediska bohužel nuceni toto venčení odmítnout.

Hlídání psů doporučujeme objednat s co možná nejdelším předstihem, abychom vám byli schopni obstarat včas psí chůvu. Nejpozději však prosíme hlídání objednat alespoň 7 dní dopředu. V opačném případě se může stát, že nebudeme mít již dostatek volných kapacit. 

Frekvence navštěvování záleží na potřebách každého jednotlivého psa, proto nelze stanovit univerzální počet návštěv pro každé zvíře stejně. Pokud budete potřebujete venčit pejska vždy ve stejný den (například kvůli dlouhé pracovní době), doporučujeme jednu delší návštěvu pro dostatečné vyvenčení. Jedete-li na dovolenou a svého psa musíte nechat doma, minimální doporučená frekvence navštěvování je 2x denně (např. jednou na delší a jednou na kratší návštěvu). Všechny druhy návštěv lze libovolně kombinovat. Váš pes však musí být na takovou samotu doma zvyklý a je na vašem uvážení, jaká frekvence bude pro něj dostačující. 

Pro bezpečnost vašeho majetku se snažíme učinit veškerá možná opatření, mezi něž náleží také bezpečné navrácení klíčů do vlastních rukou. Z tohoto důvodu neakceptujeme žádosti o zanechání klíčů v poštovní schránce či přímo v bytě.

Vždy děláme maximum pro vaší spokojenost, nicméně v případě, že i přes jasné požadavky, týkající se hlídání psů, nebudou vaše očekávání splněna, nabídneme vám adekvátní kompenzaci.

 

Not found